Siit leiad meie sõprade ja partnerite e-poed, mida me julgelt soovitame. Me saame aru, et see soovitus ei paista võib-olla kõige objektiivsem, kuid teame, et nende poodide taga on inimesed, kes teevad asja hingega. Ning vähemalt sama oluline on see, et nendes e-poodides pakutavad tooted on väga hea kvaliteediga ning tulevad Eesti ja Euroopa väikestelt brändidelt.

Ehtevabrik – Kui sind ei huvita igavad ehted, siis see pood on sinu jaoks. Lisaks Eesti disaineritele on valikus välismaa disainerite ehteid, mida üheski teises Eesti e-poes ei müüda. Meie isiklikud lemmikud on Leedu ehtekunstiku Elena Jadello brändi SCULP kõrvarõngad All You Need Is Love.

Kingid MeheleKatarina ja Margoti e-pood püüab lahendada üht tüütumat asja siin elus: mida kinkida mehele, eeldusel, et aluspükse ja sokke enam ei taha kinkida? (Kuigi, kui ikka on tahtmine sokke kinkida, siis need võiksid vähemalt tulla õllepurgis või kilukarbis). Näiteks, kui sul on isa, kellele meeldib trennis ning saunas käia ja vahel džinni toonikuga juua , nagu Joosepi isale, siis trenni sobib ideaalselt džinni-teemaline joogipudel ning saunakraami leiab ka.

Kotivabrik – Eesti kõige suurem kotipood ning kõik, kellel on nõrkus kottide vastu, peaksid sellest e-poest eemale hoidma. Näiteks meie tiimist nii Rolandil kui Joosepil on Kotivabrikust pärit Galvi-Linda seljakott 063 ning Rolandil ka Nordhale’i portfell. Annamari poisil on aga Noeli seljakott ja Joosep tahab väga osta nahast vöökotti – sellist nagu Raadi lennuvälja automüüjatel kunagi oli.

Whatshoes – Ott veab rahvusvahelist saapapoodi Whatshoes, kust leiad suure valiku Samelini saapaid, sh ka legendaarsed M77-d. Ehk kui sul on mõni välismaa sõber, kes tahab Samelini saapaid tellida, siis see on koht.

Nordicbags – Ingliskeelne kotipood, mis müüb seljakotte, käekotte, rahakotte ja militaarkotte ning enamik neist on seejuures käsitöö.

KaardihoidjaGeeniuse ajakirjanik Toomas peab blogi ning väikest e-poodi, kus müüb kohalike brändide kaarditaskuid ja rahakotte. Meie lemmik on metallist valmistatud, kuid naturaalse nahaga kaetud kaardihoidja.

Taktikamaailm – Militaar- ja matkavarustusele keskenduv e-pood, mille valikust leiad muuhulgas ka Viljandis toodetud Galvi-Linda patrullkotid.

Hertwill – E-poodidele suunatud e-pood, ehk kui sul on e-pood või sa mõtled oma e-poe peale, siis Hertwillist saad väikeste Eesti ja Euroopa brändide tooteid. Ning sa saad neid müüa ilma, et peaksid neid oma laos hoidma. Igaks juhuks märgime, et see on meie ehk Saapavabriku omanike firma.